-

طراحی سایت آماده

در بسیاری از شرکت ها منظور از طراحی سایت آماده، تنها ثبت دامین و هاست رایگان می باشد اما در بعضی دیگر منظور از طراحی سایت آماده، قالب رایگان می باشد. این قالب های آماده عموما به شکل HTML و یا در قالب سیستم مدیریت محتوای وردپرس، جوملا و دروپال است که شما براساس محتوای خود می توانید یکی از آن ها را برگزینید.

مزایای طراحی سایت آماده؟

چنانچه شما به هر دلیلی نتوانید از طراحی سایت اختصاصی بهره ببرید بهتر است از سایت های معتبر و با کمی هزینه طراحی سایت آماده دریافت کنید با این کار شما در حقیقت علاوه بر این که در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کرده اید از یک سایت با کیفیت برخوردار می شوید. در صورتی که شما از یک سایت معتبر و مطمئن طراحی سایت آماده دریافت کنید دیگر جای هیچ نگرانی از بابت کد های خراب و تاثیرات نامطلوبی که بر وب سایت شما ممکن است بگذارد نخواهید داشت. علاوه بر این اطمینان دارید اصول سئو و بهینه سازی سایت در همه ی این قالب ها 100% رعایت می شود.

در صورتی که از سایت معتبر طراحی سایت آماده دریافت نکنید چه مشکلاتی در پی خواهد داشت؟

اکثر سایت های آماده از سایت های بزرگ است که به کمک افراد حرفه ای و صرف زمان زیادی طراحی شده است و در این وسط بخشی از کد و فایل های آن را حذف و ویرایش کرده و به صورت رایگان ارائه می شود. همواره توجه داشته باشید هیچ ارزانی بی حکمت نیست.

اگر طراحی سایت آماده را از سایت های بی اعتبار دریافت کنید یکی از مشکلاتی که ممکن است ایجاد شود نقص در کدنویسی آن ها است. این طراحی سایت آماده های خیلی ارزان در واقع دستکاری شده نسخه های اصلی هستند. بعد از مدت اندکی بعد از نصب ان معمولا این کد ها به صورت خودکار قفل می شود و سایت شما دچار مشکل می شود. در چنین صورتی شما مجبورید با پشتیبانی شرکت ارتباط برقرار کنید.

در این حالت متاسفانه شما با وجود دریافت طراحی سایت آماده مجبورید برای برطرف کردن هر یک از این نواقص پیش آماده مجددا هزینه صرف کنید.

در نتیجه برای دریافت طراحی سایت آماده حتما به سایت های معتبر مراجعه کنید و سوابق و نمونه کار های آن ها را با دقت بررسی کنید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : يکشنبه 13 آبان 1397 | 14:20 | نویسنده : رضا راد |