-

طراحی سایت آماده چیست؟

زمانی که شما یک بار وب سایتی را طراحی می کنید بعد از طراحی ظاهری و کد نویسی آن شما مجموعه ای از فایل ها را پیش رو دارید که به آن قالب وب سایت می گویند. هنگامی که شما قصد دارید از طرح ظاهری در وب سایت با نشانی دیگری استفاده کنید می توانید از تمام آن مجموعه استفاده کنید. به همین دلیل طراحی سایت آماده برای این دسته از قالب های وب سایت در نظر می گیرند.

مزایای استفاده از طراحی سایت آماده:

همانطور که می دانید زمانی که شما از طراحی سایت آماده استفاده می کنید برای استفاده مجدد از همان قالب در وب سایت های دیگر، به انجام مجدد بسیاری از فرآیند های پایه نمی باشد و این امر موجب صرفه جویی زیادی در وقت و انرژی می شود. به همین دلیل پروژه شما بسیار سریع تر و ارزان تر برای شما انجام می شود.

آیا استفاده از طراحی سایت آماده برای اعتبار کسب و کار خطرناک است؟

در حوزه ی طراحی وب سایت در ایران برخی از طراحان وب سایت با انگیزه های مختلف در کدنویسی وب سایت از کدهای مخرب استفاده می کنند که این مورد در فروش طراحی سایت آماده نیز بار ها به چشم خورده است. روشن است بسیاری از کارفرمایان در این زمینه تخصصی ندارند و ازین ترفند های زیان بار نیز اطلاعی ندارند.

چگونه می توان از طراحی سایت آماده استفاده کرد؟

در خرید طراحی سایت آماده باید به این نکته توه داشته باشید که حتما از شرکت های معتبر کمک بگیرید. از جهتی نیز ارائه خدمات پشتیبانی توسط شرکت طراحی سایت می باشد. اگر طراح قالب خود را پشتیبانی فنی کند دیگر نیاز نیست نگران مشکلات فنی احتمالی باشید و از طرفی طراح در طراحی سایت آماده نیز برای این که درگیر مشکلات بعدی نشود قالب خود را از همان ابتدا با دقت کدنویسی می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت آماده به وب سایت ما مراجعه کنید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 9 آبان 1397 | 12:38 | نویسنده : رضا راد |