-

هزینه طراحی سایت

یکی از گسترده ترین بازه های هزینه خدمات، حوزه طراحی سایت می باشد. این بازه وسیع هزینه طراحی سایت موجب سردرگمی کارفرمایان شده است.

پیش از تعیین هزینه طراحی سایت می بایست نوع وب سایت را مشخص کرد. امروزه تنوع دسته بندی سایت ها بسیار زیاد است مانند سایت های خبری، سایت شرکتی، سایت فروشگاه آنلاین، سایت بازی آنلاین، سایت استریم و پخش آنلاین مولتی مدیا، سایت های دانلود، سایت آپلود و ... که هر کدام ساختار و استراتژی طراحی خاص خود را دارند. در مرحله ی دوم برای تعیین هزینه طراحی سایت باید استاندارد های عمومی که فارغ از نوع وب سایت می باشد در طراحی در نظر گرفت. رابط کاربری با UL، تجربه کاربری یا UX، نمایش صحیح در موبایل و تبلت، هماهنگی با مرورگر های متعدد، کدنویسی سمت سرور، کدنویسی سمت کاربر و ...از جمله مواردی هستند که با توجه به زمان و انرژی که روی آن صرف می شود در هزینه طراحی سایت اثر می گذارد.

یکی دیگر از مواردی که در هزینه طراحی سایت اثر می گذارد تعداد افراد و تخصص هایی که در طراحی و پیاده سازی سایت به کار گرفته می شود.

علاوه بر این هزینه طراحی سایت به مولفه های گوناگونی مانند، کیفیت طراحی، کیفیت کدنویسی و بهینه بودن الگوریتم ها وابسته است.

سرعت و بازدهی سایت

عومل متفاوتی بر روی سرعت یک وب سایت تاثیرگذار است که هرکدام از این عوامل به تنهایی ممکن است ساده به نظر بیاید ولی تاثیر عجیبی بر رضایت کاربران و رابطه با سایت شما دارد. افزایش بازدهی یک سایت علاوه بر جلب رضایت بازدیدکنندگان موجب کاهش هزینه های سرور و صرفه جویی در بهره برداری از منابع می شود.

پنل مدیریتی قدرتمند

بعضی از سایت تنها یک بار طراحی می شوند و بعد از اجرا روی دامنه اصلی دیگر کار خاصی انجام نمی دهند مانند طراحی سایت شرکتی ساده یا سایت های شخصی یک صفحه ای. واضح است که هزینه طراحی سایت در این موارد نیز با توجه به میزان فعالیت سایت تفاوت دارد. وب سایت هایی که دائم به اپدیت نیاز دارند قاعدتا هزینه بیشتری در بر می گیرد. برای اینکه محتوای سایت شما به آسانی قابل تغییر باشد نیاز به یک پنل مدیریتی قدرتمند دارد.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : سه شنبه 1 آبان 1397 | 11:56 | نویسنده : رضا راد |