-

طراحی سایت را یک روند برای ایجاد یک وب سایت می دانند که اغلب این روند دارای پروسه های متعددی می باشد. البته برخی از شرکت ها روند های بیشتر و بعضی دیگر رند کنتری جهت طراحی سایت داشته باشند. اما چیزی که در این جا واضح است این است این روند ها دارای فرآیند مختلفی هستند که شما می بایست برای رسیدن به هدفتان آن ها را دنبال کنید.

پیش از آن که بخواهیم در رابطه با مراحل طراحی سایت صحبت کنیم بهتر است یک تعریف خلاصه از معنی طراحی سایت برای شما بازگو کنیم. طراحی سایت برای ایجاد یک بستر در اینترنت ایجاد می شود که این بستر دارای پیج های مختلفی است و به شما این امکان را می دهد که بتوانید اطلاعات خود را در این صفحات جای دهید و ازین طریق خدمات و محصولات خود را به دیگران نمایش دهید.

مراحل طراحی سایت

در مرحله اول کاربر با روش های مختلف از طریق سرچ گوگل، تبلیغات و... شرکت طراحی سایت خود را انتخاب می کند.

در مرحله دوم در صورت موافقت برای قیمت و طراحی با یک دفتر طراحی سایت قرارداد بسته می شود و مشتری اطلاعات کلی از وب سایت خود را که مایل به ایجاد آن است در اختیار شرکت طراحی سایت قرار می دهد.

در مرحله سوم شرکت طراحی سایت یک نمای کلی از ایده های شما را در قالب یک فایل گرافیکی ارائه می دهد و این قالب گرافیکی را نمایش می دهد و در صورتی که از نظر شما مناسب نباشد می توانید از شرکت طراحی سایت بخواهید تغییرات لازم را اعمال کنند.

در مرحله چهارم شرکت طراحی سایت با به کار گیری برنامه نویسی سمت کلاینت که همان برنامه نویسی ساختار وب سایت است، وب سایت مشتری را پایه ریزی می کند و ظاهر ایجاد شده را به شما نمایش می دهد.

مرحله پنجم از طراحی سایت در صورت رضایت از ظاهر وب سایت به برنامه نویسی سمت کلاینت پرداخته می شود که این نوع از برنامه نویسی برای شما قابل رویت نیست و مانند اتصال به درگاه بانکی تنها یک عمل خاص را تکرار می کند.

در مرحله ششم طراحی سایت وب سایت ساخته شده از لوکال هاست به هاست اصلی در اینترنت انتقال داده می شود و شما می توانید وب سایت خود را به صورت واقعی مشاهده کنید

در مرحله آخر از طراحی سایت شما باید اصول سئو را کامل پیاده سازی کنید.

جهت اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت به وب سایت ما مراجعه نمایید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : سه شنبه 15 آبان 1397 | 15:53 | نویسنده : رضا راد |